Author: t***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超愛 有夠方便 小小一個放包裡很讚
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Price: NT$44
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Beige |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 7.1 cm |
| 寬度 | 6.3 cm |
| 高度 | 3.3 cm |
| SKU | sb2303092123219032 |
Author: t***g
Date:
Review: 超愛 有夠方便 小小一個放包裡很讚
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Author: y***)
Date:
Review: 實用又好看 很可愛! (背面有點密集恐懼
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Author: j***g
Date:
Review: 咖啡色小熊超級可愛,帶出門放小包包根本超方便好嗎?真的愛了愛了❤️
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Author: 妮***妮
Date:
Review: 物超所值!體積小讚讚
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.